Dlaczego praktyki bezpieczeństwa biologicznego nie są przestrzegane w śluzach higienicznych? ?

Zarejestruj sięZaloguj Się

Oglądasz posty 3 - 1 przez 3 (z 3 całości)
  • Autor
    Wiadomości
  • #1344

    Czy możesz wyjaśnić, co uniemożliwiają odwiedzającym lub rolnikom przestrzeganie praktyk bezpieczeństwa biologicznego w zamkach higienicznych (mycie rąk, zmiana butów i odzieży)? Jakie jest twoje własne doświadczenie?

    #1444

    Pierwszą odpowiedzią jest czas potrzebny na wykonanie praktyk, a przynajmniej postrzeganie tego czasu. Pomocne mogą być wszelkie środki skracające czas praktyk lub wszelkie środki zmniejszające postrzeganie zabieranego czasu (przyzwyczajenia, zautomatyzowane zachowania). Czy ktoś ma jakieś konkretne przykłady?

    #1486
    arthi
    Uczestnik

    Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że ​​gdy powierzchnia zamka higienicznego jest mokra/bardzo brudna, zmiana zajmuje mi więcej czasu, ponieważ upewniam się, że moje nogi lub skarpetki nie są mokre. (to podświadomość, wtedy muszę spędzić cały dzień w mokrych stopach). Również gdy podłoga jest zbyt zagracona (wiaderkami itp.), trudno jest być szybkim. Poza tym myślę, że noszenie „kroków” będzie szybsze niż buty. A spraye/żele do dezynfekcji rąk zajmują mniej czasu niż mycie rąk.

Oglądasz posty 3 - 1 przez 3 (z 3 całości)
  • Forum „Zamek higieniczny: czy naprawdę udaje Ci się prawidłowo wejść lub wyjść z obory/farmy drobiu?” jest zamknięty na nowe tematy i odpowiedzi.