A co z kąpielą stóp? Co nam to mówi?

Zarejestruj sięZaloguj Się

Oglądasz posty 2 - 1 przez 2 (z 2 całości)
  • Autor
    Wiadomości
  • #1392
    Foessera Francka
    Uczestnik

    Cześć,
    Wszyscy widzieliśmy kąpiele stóp. Wszyscy przemoczyliśmy nasze buty, buty pediatryczne i znacznie mniej nasze buty po cenie, jaką kosztują.
    Środek dezynfekujący do kąpieli stóp działa w ciągu 1 minuty… to długo. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś kąpał się tak długo.
    Niektóre środki dezynfekujące zmieniają kolor, gdy przestają być skuteczne… a świstak pakuje czekoladę przed wysłaniem jej do nas!
    Kąpiel stóp na zewnątrz nie jest chłodna, zwłaszcza podczas deszczu, a kiedy jest w SAS, ile jest umieszczanych na każdym końcu?
    Z drugiej strony, gdy widzę kąpiel stóp, mówi mi, że jestem w miejscu, w którym muszę uważać i wiele mówi mi o hodowcy. Równie mocno trzymaj zaśmiecony zlew i brak mydła.

    #1443

    Zgadzam się, że może to być postrzegane jako „znak ostrzegawczy” dla odwiedzających. Ale ponieważ jest to najprawdopodobniej nieskuteczne (lub możliwe źródło skażenia), wysiłki powinny być ukierunkowane na zmianę butów bez używania pokrowców na buty. obecność butów (lub nakładek na buty) przeznaczonych dla kurników po drugiej stronie ławki również powinna dawać efekt „znaku ostrzegawczego”. Uważam, że wysiłki na rzecz bezpieczeństwa biologicznego (osoba miałaby ograniczoną „ilość” wysiłków poświęconych bezpieczeństwu biologicznemu) powinny być ukierunkowane na efektywne praktyki.
    Ponadto, aby zwiększyć poczucie odpowiedzialności odwiedzających, w każdej stodole należy prowadzić dziennik odwiedzin.

Oglądasz posty 2 - 1 przez 2 (z 2 całości)
  • Forum „Zamek higieniczny: czy naprawdę udaje Ci się prawidłowo wejść lub wyjść z obory/farmy drobiu?” jest zamknięty na nowe tematy i odpowiedzi.